Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

1989 Yılında kaba İnşaat malzemeleri satışıyla ticaret hayatına başlayan firmamız, 30 yıllık bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. 2011 yılında inşaat malzemeleri satışına Seramik satışını da ekleyerek, sizlerle beraber mutlu evler tasarlamayı kendine görev bilmiştir. Kurulduğumuz günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; prensipleri daima kalite, hizmet ve zamanında teslimdir.

Sizlerden aldığımız güç ile her geçen gün emin adımlarla büyüyen firmamız, 2018 yılında markalaşma yolunda MUZAFFER SERAMİK markasıyla, evinizin tasarım anlamında tüm ihtiyaçlarına cevap vererek ve en iyisini sunmanın mutluluğuyla yoluna devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

-
Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak
- Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.
- Tedarikçilerimizle istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar alma, hizmet üretme ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.
- Mevcut durumunuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
- Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.