SIK SORULAN SORULAR

Ana Sayfa Sık Sorulan Sorular

Parlak yüzeyli ürünlerde, aşındırıcı özellikte ( metal telli fırça gibi ) temizlik ekipmanları kullanılmamalıdır.

Seramik yüzeylerde, metal ayaklı eşyaların hareketi sonucu izler oluşabilir. Bu, aşınan metalin bıraktığı izdir. Asit içerikli

temizlik malzemeleri, bu lekeleri çıkarabilir.

Seramik yüzeylere, ağır ve sert cisimler düşürmemeye özen gösteriniz.

Marketlerde satılan, asitliği yüksek temizlik malzemeleri karo yüzeyine zarar vermez, ancak çimento bazlı derz dolguları

aşındırır.

Deterjan ile temizlik: Fayans temizliği için üretilen deterjanlardan alın. Bu deterjanı sünger yardımıyla fayansa ve fayansların aralarına uygulayın. Böylece fayans temizliği kolayca yapabilirsiniz.

Doğal malzemelerle temizlik: Doğal temizliğin başrolü beyaz sirkededir. Fayans temizliğinde beyaz sirkeden faydalanabilirsiniz. Bir kabın(camsil kabı boyutlarında bir kap) yarısı beyaz sirke yarısını da ılık suyla doldurun. Bu karışımı fayansa dökün ve süngerin sert tarafıyla fayansları ovalayın. Ardından ılık suyla durulayın.

Karbonat çamaşır, suyu karışımıyla da fayanslarınızı temizleyebilirsiniz. Bir kaba 3 ölçü karbonat, 1 çamaşır suyu koyun. Fayansın üzerine biraz su dökün. Ardından bütün yüzeye bir fırça yardımıyla karışımı yayın. Yarım saat kadar bekleyin. Ardından karışımı bir sünger yardımıyla alın ve fayansları iyice durulayın. Çamaşır suyu kullandığınız için temizlik sırasında dikkatli olun.

Bataryaların ömrü suyun sertlik ve kireçli olmasına göre değisir. Fakat TSE 'nin belirlemis olduğu kurala göre en az 5 yıl garanti süreleri vardır.

Seramik ve fayans uygulaması için profesyonel destek alınması daha faydalı olur.

Tüm ürünlerimiz garantilidir.Yetkili servisleri mevcuttur.